Alle boeken

Fictie

Meesterlijke roman; hilarisch én ontroerend!
Een biografische roman
Roman én muzikale voorstelling over de muze van J.S. Bach
NOMINATIE WIZO-LITERATUURPRIJS 2014
Prachtige roman geënt op de geschiedenis van een Pools joodse vader
Onthullend, overrompelend, hartverscheurend
Nu met vragen voor leesclubs!
Prachtige roman geënt op de geschiedenis van een Pools joodse vader / MIDPRICE
MET GRATIS VOUCHER VOOR TENTOONSTELLING
Audrey Hepburn: een stralende ster met een donker verleden
Historische thriller
Intriges, moord en liefde in het 16de-eeuwse Venetië
Verzamelde verhalen van wereldklasse
Spanning en ontgoocheling in de meedogenloze Caribische zon
Hoop, liefde en tegenslag in een meeslepende, kleurrijke roman
Grote Berlijn-roman, uitsluitend als eBook
LONGLIST GOUDEN BOEKENUIL 2014
‘Een meesterproeve van inleving.’ Peter Buwalda
MIDPRICE editie
Bejubelde roman, nu met leesclubvragen!
Een tegendraadse ode aan het huwelijk
Dubbel drama: een medische misser en een onmogelijke verliefdheid
Een Anne Kramer-thriller
Geïnspireerd op de indrukwekkendste zaak uit Van Riessens politiecarrière
Een Anne Kramer-thriller
Spannende gijzeling met verrassende afloop
Onthullende politieroman gebaseerd op Van Riessens ervaringen in de IRT-affaire
Verraad en dubbelspel in een nieuwe, duistere Anne Kramer
Hoe de hang naar vrijheid en gelijkheid twee agentes fataal wordt
Spanning en historische feiten in een thriller van internationale allure
NU SLECHTS € 10,-!
Zou de huurster het volgende slachtoffer zijn geweest?
Een sprookje voor jong en oud
Jan Terlouw 85 jaar!
Aangrijpende roman over een harmonieus gezin in de oorlogsjaren, grotendeels waar gebeurd
Is liefde bestand tegen zo veel geheimen?
De WitchWorld-legenden deel 1
Fantasy voor jong en oud. Voor de liefhebbers van Harry Potter, De Grijze Jager en Tolkien.
Midprice editie
Wat dóé je met de gelukkige momenten in je leven?
Wat dóé je met de gelukkige momenten in je leven?
Sommige familieschandalen kunnen beter geheim blijven…

Non-fictie

Scherp, hilarisch én leerzaam; op reis met de verslaggever van Spoorloos
Op reis voor Spoorloos
Het ideale vakantieboek; met gratis luisterboek
Op reis voor Spoorloos
Nu met foto's én gratis luisterboek, ingesproken door Derk Bolt zelf
Alledaagse criminaliteit
Kleine drama’s in de rechtszaal
De overlevingsstrijd van een mishandeld kind
Sober en indringend geschreven ego-document
Eens gewond, altijd prooi; indrukwekkend, rauw, waargebeurd
NU SLECHTS € 12,50!
Twee Feyenoordfans in hart en nieren over een jaar Feyenoord; grappig, ontroerend, ontluisterend, hoopvol
Met voorwoord van Abdelkader Benali en nawoord van Karin Kuiper
Het laatste boek, 10 jaar later
Het einde van een boerenparadijs
De verborgen schade van een welvaartswonder
Unieke rondgang door Londen aan de hand van voetbalverhalen
Reisgids vol voetbalverhalen
Het oorlogsverhaal van mijn vader
Zoektocht naar het oorlogsverleden van Leoni Jansen's vader en de gevolgen daarvan voor haarzelf
Hoe een droomreis een nachtmerrie werd
Zes maanden ten onrechte in de cel
NU SLECHTS € 10,-!
De onbezorgde jaren van Willem-Alexander in woord en beeld
Eigenzinnige lessen en spraakmakende anekdotes uit het topvoetbal van Raymond Verheijen
Verborgen geschiedenissen
Indrukwekkende biografie van een unieke straat
‘Standaardwerk [...] baanbrekend [...] grondig [...] knap speurwerk.’ NRC Handelsblad
De verwoeste droom van de talentvolle honkbalbroers Halman
ZILVEREN PLAK NICO SCHEEPMAKERBEKER 2015!
Van Fanny tot Dafne
Hollands glorie op de atletiekbaan
'Lees Boerenbloed!' GEERT MAK
Over bewijs in strafzaken
Voer voor discussie: zaken die in principe herziening verdienen
Slechts € 12,50!
De beste misdaadverhalen uit 5 jaar Koud bloed
De beste misdaadverhalen van de beste misdaadjournalisten
Verschijnt juni 2017
Het mooiste uit 8 jaar Koud bloed
Wie stopt de jonge gewelddadige criminelen?
De Amsterdamse onderwereld 1940-1945
Nu verfilmd met Jeroen van Koningsbrugge als ‘Al Capone’ Riphagen
Dagelijks leed bij de politierechter
Een bont palet aan kleinere delicten
UITVERKOCHT
Nostalgische voetbalscheurkalender, full colour
Het droomcadeau voor mannen!
Verschijnt september 2017
Nostalgische voetbalscheurkalender, full colour
TIP VAN DE MAAND DWDD!
Een muzikale ontdekkingsreis
Verhalen van prostituees, penoze en de postbode
Uniek tijdsbeeld van de beroemdste buurt van Nederland
Overzicht van alle moorden, gerubriceerd op straatnaam
Uniek historisch overzicht van moordstad Amsterdam
De wielersport: schoonheid, romantiek, drama, doping en omerta. Over gepakt hebben en gepakt worden.
Afscheid van de Tour de France
Over verwachtingen, doping, kippenvel, de sociale media en een foto
Persoonlijke sportverhalen
De enthousiaste blik van een kenner
Over de Tour op vaderlandse bodem
Zeer persoonlijke visie op de sport door de nestor van de sportjournalistiek
Op reportage in de voetbaljungle
Droog-komische belevenissen in de voetballerij
Een novelle over het klimaat
Jan Terlouw 85 jaar
True crime die leest als een roman
Een bijzondere vriendschap
Met voorwoord van Marco Borsato
Een aanstekelijk wielerboek van twee tv-boegbeelden. Nu slechts € 10!
Bekentenissen van een levende legende
Hoe smeed je wereldkampioenen?
Het ándere WK-boek, met unieke invalshoek
De onderwereldoorlog op straat en in de rechtszaal
Paul Vugts: Nederlands best ingevoerde misdaadjournalist over de onderwereldoorlog!
De nieuwe generatie onstuitbare criminelen
De nietsontziende, vuurwapengevaarlijke generatie criminelen van nu
Full colour. Met code om een printbaar schilderij te downloaden